В ТЦ Вега у Хмельницькому почав роботу ДРЦ Країна Мрій

28 жовтня Країна Мрій відкрила новий ДРЦ у Хмельницькому, який став найбільшим дитячим розважальним центром міста.

Як повідомляє RAU, комплекс знаходиться у ТЦ Вега на вул. Свободи, 73. Розважальна площа об’єкту складає 3000 кв. м. Для дозвілля дітей та батьків пропонується 15 зон безпечних атракціонів, батутна арена, лабіринт, ніндзя-парк, тюбінг Xbox, VR та багато іншого. Також усіх охочих чекають зона професій, творча майстерня та аква-грим.

Серед інших особливостей парку:

  • безлімітний квиток на перебування та користування зонами центру протягом дня;
  • драйвові анімації та шоу-програми;
  • безкоштовні майстер-класи;
  • сімейний ресторан і тематичні банкетні кімнати;
  • індивідуальний підхід до організації дитячих днів народжень та інших свят;
  • кімната матері та дитини.

Для окремих категорій людей вхід в ДРЦ Країна Мрій безкоштовний, а саме дорослих, іменинників у день народження, дітям молодше півтора року, дітям з інвалідністю, кожній третій дитині багатодітної сім‘ї, дітям переселенців (з вівторка по п’ятницю з 10:00 до 12:00) та дітям учасників війни. Усі умови діють за наявності підтверджуючих документів.

У вартість квитків входить безлімітне користування всіма ігровими зонами центру протягом дня, окрім електороатракціонів, які оплачується окремо.

Дитячий розважальний центр в хмельницькому ТЦ Вега працює в понеділок з 12:00 до 21:00 та з вівторка по неділю з 10:00 до 21:00. На час повітряної тривоги ДРЦ зачиняється.

Перший ДРЦ мережі було відкрито 6 жовтня 2018 року у Чернівцях. Наразі мережа Країна Мрій налічує шість закладів у Києві, Львові, Вінниці, Чернівцях, Тернополі й Хмельницькому.

Читайте також: Українська fashion-група Arber вийшла на ринок Грузії