В ТРЦ Gulliver пройде “День свідомого батьківства”

У столичному ТРЦ Gulliver у суботу, 25 березня пройде "День свідомого батьківства", організований спільно з медичним центром "Лелека". Потрапити на захід можна безкоштовно, за умови попередньої реєстрації.

У прес-службі Gulliver розповіли УРТЦ, що в рамках події провідні спеціалісти клініки проведуть тематичні лекції, майстер-класи. Також відбудеться презентація дитячого одягу, а дехто отримає подарунки від партнерів проєкту.

План “Дня свідомого батьківства”

На 13:00 запланована лекція на тему "Про пологи від А до Я. Як народжувати легко?" від лікаря акушера-гінеколога Лариси Захураєвої. Експертка розповість про всі періоди пологів, правильне дихання та роль партнера у цьому процесі.

Наступна лекція запланована вже на 14:30, її тема - "Невідкладна медична допомога дітям. Аптечка дитини" від лікарки педіатра Наталії Гордєєвої. В її рамках батьки отримають алгоритм дій при підвищеній температурі у дитини, втраті свідомості, порушенні дихання.

Крім цього, лікарка зробить огляд стандартної аптечки дитини, а також дасть рекомендації щодо її комплектації.

Ми продовжуємо серію корисного контенту в межах нашого ТРЦ. Разом з нашими партнерами – медичним центром "Лелека" підготуємо молодих батьків до одного з найвідповідальніших етапів у житті – народження дитини. Тож запрошуємо всіх, кому актуально або перспективно на такий потрібний захід, що дає надію – каже директорка з маркетингу БФК Gulliver Катерина Жураківська.

Як потрапити на захід?

Подія відбудеться у просторі Лекторію на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver. Забронювати місце потрібно заздалегідь, це можна зробити за посиланням.

Для безпеки відвідувачів на території торгового центру передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ.

Читайте також: У київському ТРЦ Хіт Mall відкрився флагманський магазин O!Some