У київському ТРЦ Хіт Mall відкрився флагманський магазин O!Some

Мережа магазинів азійських товарів O!Some 5 березня відкрила новий флагманський магазин в київському ТРЦ Хіт Mall.

Це вже п’ятий магазин рітейлера, відкритий під новим брендом. Загальна площа точки становить 133 кв. м. Цей формат передбачає максимальну представленість категорій товарів та товарних позицій для забезпечення будь-яких потреб покупців.

Вибір локації у компанії пояснюють оптимальними показниками трафіку торгового центру та його вдалим розташуванням на перетині людських і транспортних потоків.

Новий магазин O!Some

Ребрендинг O!Some

O!Some - це українська мережа магазинів азійських товарів, яку створили засновники Usupso Ukraine.  За словами співвласниці та СЕО мережі Маріанни Самсонової, до кінця року Usupso планує провести ребрендинг всіх своїх торгових точок під нову ТМ.

“Ребрендинг – це не просто заміна вивіски, а повний перегляд формату. Мережа O!Some відходить від концепції “Japanese Designer Brand” та японських товарів для дому, та позиціонує себе, як перший азійський мультибрендовий магазин, який зібрав найкраще, що є в азійському рітейлі”, – розповіла Маріанна Самсонова. 

На даний момент магазини O!Some вже працюють в Києві, в ТЦ Globus і ТРЦ Dream Berry, Одесі - в ТРЦ FontanSky та ТЦ Fresh Market.

А тепер і у чотирьохповерховому ТРЦ Хіт Mall, що розташований на проспекті Перемоги, 134/1 поруч зі станцією метро Житомирська у Києві.

Його загальна площа становить близько 16 тис. кв. м, а орендна - 9600 кв. м.