В Україні з’явився перший гастрономічний книжковий онлайн-магазин Book Pie

Співзасновниця Foodies Agency Яна Жадан і шеф-кухар Тимур Габуєв створили перший в Україні гастрономічний книжковий онлайн-магазин.

Маркет має назву bookpie.store, у ньому продаються як нові, так і вживані книжки, але усі вони на одну тему – кулінарія та гастрономія.

Так сталось, що наш з Яною гастрономічний книжковий. Книжки нові та старі, а головне — щоб вчитися, читати, знати більше про техніки. Як шось треба, то пишіть. Та й ми самі будемо возити-шукати щоб ви чогось важливого з тих книжок не пропустили, — написав Тимур Габуєв у соціальних мережах.

В асортименті немає видань, що масово продаються в усіх книжкових, лише обрані книжки.

Наприклад, видання ON VEGETABLE Джеремі Фокса англійською, така книжка обійдеться у 1950 гривень (ще 13 доларів за доставку), вона призначена лише для справжніх книжкових ентузіастів. Ознайомитись з усім асортиментом можна в інстаграм у bookpie.store.

Частину прибутків магазин обіцяє перераховувати на підтримку збройних сил.

“Один день на перемогу”

Раніше ми розповідали, що фонд Freedom & Humanity запустив ініціативу “Один день на перемогу”.

В рамках цього благодійного проєкту, різні українські бізнеси можуть перевести свій денний прибуток чи суму, яку компанія зазвичай витрачає на оплату працю співробітників за один день, на потреби ЗСУ.

Цією можливістю вже скористалися сім брендів одягу, бренд ароматів, флористичний магазин та креативна агенція. Перелік тих, хто віддав денний прибуток на армію, дивіться в нашому матеріалі.

Читайте також: Чи готові європейські споживачі сприймати українські бренди – дослідження