У Запоріжжі російська ракета влучила до ТРЦ Аврора

25 травня близько 5 години ранку російські війська завдали ракетного удару по Запоріжжі. Було випущено чотири крилаті ракети, одна з яких потрапила до торгового центру.

Про це повідомив речник ЗОВА Іван Ареф’єв.

«Сьогодні з ранку ворог відкрив вогонь по Запоріжжю. Прилетіло чотири ракети, одна була збита в повітрі. Істотних пошкоджень зазнала громадянська інфраструктура міста у Шевченківському та Олександрівському районах», — зазначив він.

Зокрема, одна з ракет потрапила до ТРЦ Аврора, який розташований у центрі міста. За словами генерального директора торговельного центру Валентина Сотнікова, ракета потрапила у поверх, де знаходилися кінотеатр та кафе. Внаслідок удару сталася пожежа, було пошкоджено третій та четвертий поверхи.

«ТРЦ Аврора отримав значні пошкодження, але жертв немає. Сама будівля торгового центру ціла, коробка ціла, але всередині дуже значні руйнування знищено дах. Потрібні великі кошти, щоби все відновити», — прокоментував Валентин Сотников.

Він також додав, що останнім часом ТРЦ не працював через плановий ремонт у супермаркеті, розташованому на першому поверсі, але більшість магазинів були наповнені товаром та готувалися до відкриття.

Уся цивільна інфраструктура, що знаходилася біля ТРЦ Аврора, куди потрапив снаряд, зазнала пошкоджень — через ударну хвилю в будинках вибило вікна, місцями вилетіли віконні рами.

Читайте також: Свідоме знищення українського бізнесу: ТЦ «Барабашово» зазнав ворожих обстрілів