VARUS підключив онлайн-платежі за допомогою платформи Tranzzo

Мережа супермаркетів VARUS почала приймати онлайн-платежі на своєму сайті за допомогою технічної платформи Tranzzo.

Про це УРТЦ розповіли в прес-службі VARUS.

Зазначається, що інтеграція із фінтех-сервісом була проведена буквально за добу і тепер клієнти можуть швидко і безпечно оплачувати покупки банківськими картками та через ApplePay і GooglePay.

Ми шукали надійного, технологічного та проактивного партнера, і знайшли його в особі Tranzzo. Саме цього провайдера ми обрали за якісну технічну підтримку, кількість інтеграцій із банками, доступну адмін-панель для back-офісу і зрозумілу технічну документацію. Завдяки можливостям Tranzzo платежі на сайті VARUS стали ще безпечнішими, адже відтепер для карток Visa ми використовуємо сервіс VTS. Ці сервіси повністю захищають платіжні дані наших клієнтів і унеможливлюють онлайн-шахрайство”, - каже e-commerce директор VARUS Олег Спірін.

Як працює Visa Token Service (VTS)?

Цей сервіс замінює реальні реквізити картки Visa на цифровий токен для проведення оплати.

Це дає змогу убезпечити платіжні дані клієнта від шахраїв та робить оплату більш зручною.

Особливістю рішення є те, що токен може використовуватися для оплати навіть після перевипуску картки. Клієнтам не треба оновлювати його вручну, якщо картку було втрачено.

Токенізація VTS також зменшує кількість незавершених платежів і допомагає уникнути небажаних комісій за несвоєчасну оплату.

СЕО Tranzzo Маргарита Очигава зазначила, що вони вражені швидкістю інтеграції з VARUS, оскільки зазвичай цей процес займає від одного до двох тижнів.

Крім цього команда Tranzzo додала можливість надсилати онлайн-рахунки через мессенджери та SMS.

Під час підключення технічна команда Tranzzo постійно була на зв’язку, консультувала наших спеціалістів та допомагала миттєво вирішувати будь-які питання. Таке враження, що відтепер у нас з’явилася власна in-house-команда для роботи з платіжними інструментами, — розповідає Олег Спірін.

Читайте також: “Епіцентр” виділив мільйон доларів на закупівлю броньованих авто для розмінування

*Довідка. Tranzzo — це міжнародна платіжна платформа, яка працює на ринку з 2017 року. Компанія займається підключенням онлайн-платежів для бізнесу та пропонує white-label-рішення для приймання платежів під власним брендом.