VARUS запускає кулінарно-пізнавальний проєкт “Різномаїжжя відомих українців”

Мережа супермаркетів VARUS з нагоди річниці дня народження відомої української поетеси Лесі Українки запустила кулінарно-пізнавальний проєкт – “Різномаїжжя відомих українців”.

Про це повідомляє спеціалізоване видання AllRetail.

Мета проєкту – ознайомлення з гастрономічними вподобаннями та улюбленими стравами видатних українських діячів з різних епох.

Окрім цікавих фактів про смакові вподобання знаменитих постатей, VARUS розповість і рецепти їх улюблених страв

Ілюстрації для “Різномаїжжя відомих українців” створила художниця Анастасія Яворська.

Люди частенько цікавляться життям історичних постатей і це знайомство відбувається крізь призму різних фактів — в яких умовах вони зростали, які мали хобі та де відпочивали. І, звісно, яким стравам надавали перевагу. Тому наша команда вирішила розповісти про те, яке меню обирали видатні діячі культури України різних епох, – сказала директорка з маркетингу VARUS Ольга Румянцева.

У VARUS хочуть, щоб цей проєкт спонукав українців більше дізнаватися про свою культуру та її представників.

Цікаві факти про наших відомих співгромадян будуть публікувати в соціальних мережах та на офіційному сайті VARUS.

Благодійна акція в АТБ

З 24 лютого у супермаркетах мережі з’явились благодійні сертифікати-наліпки з символами українського спротиву окупантам. Наразі доступні номінали 30 грн., 50 грн., 100 грн, обирати потібно і між двома видами сертифікатів – “Сертифікат для ЗСУ” та “Сертифікат для медичних закладів”.

Обрана сума стане вашим благодійним внеском для тієї чи іншої категорії населення. Покупець отримує у подарунок яскраві патріотичні наліпки, а гроші за купівлю ваучера перекажуть на спеціальний рахунок. Потім представники Збройних сил або медики зможуть отоварити сертифікати у будь-якому магазині АТБ.

Читайте також: ТРЦ Ocean Plaza досі не приніс прибутку в бюджет після перезапуску