Varus запустив оплату криптовалютою

15 вересня стартує акція від мережі супермаркетів Varus та найбільшої в Україні криптобіржі Binance: тепер продукти на go.varus.ua можна сплатити криптовалютою та отримати кешбек.

Масштаби криптошопінгу у Varus можна переглянути у продуктовому криптообміннику: http://crypto.varus.ua/.

«Криптофани також хочуть їсти, тому ми не залишаємось осторонь і надаємо можливість купити «кефір за ефір» із доставкою. Завдяки технологічним партнерам Binance та SettlePay анонсуємо зовсім скоро таку можливість і в офлайн-мережі», – зазначив керівник центру електронного бізнесу Varus Олег Спірін.

Як приєднатися

Необхідно зареєструватися в мобільному додатку Binance за промокодом Varus та здійснити покупку на go.varus.ua на суму від 500 грн. Після оплати на криптогаманець у додатку Binance впаде 100 грн кешбеку. Вигода діє лише на перше замовлення і до 15 жовтня. Крім того, можна отримати ще три подарунки: знижку 20% на торгові операції, що здійснюються через цю програму, участь у щотижневій лотереї на суму 25 000 грн у вигляді бонусів та Welcome Bonus до $600. Технологічний партнер акції – SettlePay.

«Український бізнес завжди був дуже прогресивним щодо впровадження нових технологій та зручних платіжних рішень. Цей проект — ще один доказ ухвалення криптовалют як найпростішого та найзручнішого методу платежів, — прокоментував генеральний менеджер Binance в Україні Кирило Хом’яков. — Разом із мережею супермаркетів ми надамо клієнтам Varus та Binance унікальну можливість розрахунків у криптовалюті. Для нас це перша інтеграція Binance Pay із мережею продуктових супермаркетів в Україні, а для Varus — впевнене лідерство щодо впровадження криптоплатежів у Європі. Ми плануємо заручитися партнерством із лідерами всіх ринків, щоб надати нашим користувачам безмежні можливості розрахунку у криптовалюті».

Читайте також: Епіцентр профінансував придбання 20 реанімобілів на 55 мільйонів гривень