Victoria’s Secret відкрила магазин майбутнього

Американський виробник жіночої білизни Victoria's Secret оголосив про відкриття в Чикаго першого «магазину майбутнього» з гендерно-нейтральним одягом, б'юті-баром та новітніми технологічними сервісами.

Новий моностор VS Store of the Future відкрився у торгово-розважальному центрі Harlem Irving Plaza в Норіджі, передмісті Чикаго. Торговий простір включає відкрите планування, технологічні примірювальні, а також оновлену кольорову гаму, вигнуті стіни, яскраве освітлення та незвичайне оздоблення інтер’єру.

Старший віце-президент Victoria’s Secret з дизайну та будівництва магазинів Альберт Гілкі концепцію моностора описує як жіночність, відкритість і комунікабельність.

«Деякі ідеї, які ми почули від клієнтів, полягали в тому, що вони хотіли б мати чітку навігацію, ясність простору, винятковий досвід роботи в примірочній, оновлені каси та технології в новому вигляді», – резюмував нововведення Гілкі.

У новому концепті магазин став більш відкритим, Victoria’s Secret уникла використання монолітного фасаду. Товар став ключовим, і тепер у центрі уваги покупців.

«Ми знаходимося в процесі грандіозної трансформації та створення простору, який надихає жінок продукцією та досвідом», – прокоментували у Victoria’s Secret.

Джерело