Відкриття в березні 2025-го: у житомирському ТЦ “Жито” запрацюють Prostor та Andi
На нульовому поверсі нового ТЦ “Жито” у Житомирі відкриються магазин косметики та парфумерії Prostor площею 140 м кв та бутік національної мережі магазинів одягу і взуття Andi площею 170 м кв.
Про двох нових операторів повідомила компанія UTG, яка займалася підписанням договорів та виступає ексклюзивним брокером торговельного центру. Там нагадали, що відкриття зазначеного ТЦ та операторів відбудеться у березні 2025 року.
Нові магазини Prostor та Andi представлять відвідувачам все необхідне, щоб бути модними, красивими та здоровими. Також мешканців та гостей міста чекають регулярні знижки і можливість заощадити час, сили та сімейний бюджет, - йдеться у повідомленні.
Девелопером проєкту є компанія співвласника “АТБ” Геннадія Буткевича - BGV Development.
Про ТЦ “Жито”
Новий ТЦ “Жито” розташований на проспекті Незалежності та має загальну площу 4144 м кв, з яких орендна – 3211 м кв.
Серед головних орендарів ТЦ також продовольчий супермаркет АТБ, магазин Prostor, польський фешн-бренд Sinsay, аптека і кафе. Нещодавно було також підписано договір з магазином білизни Anabel Arto, який відкриється на першому поверсі торговельного центру на площі 60 м кв.
Читайте також: Співвласник “АТБ” Буткевич анонсував створення мережі малих ТЦ по всій Україні
Попередньо торговий центр називався Place, однак згодом назву вирішили змінити на “Жито”.
Найпопулярніші пости і сторінки
- Новини - Українська Рада Торгових Центрів
- У ТЦ Олді в Житомирі відкриється магазин Sinsay
- Zara повернулась. Як відновлення роботи Inditex сприйняли різні гравці українського ринку
- Українська Рада Торгових Центрів
- Українці все частіше обирають якісний текстиль місцевих виробників (дослідження)
- У ТРЦ City Center відкрилися нові магазини міжнародних мереж New Balance та Diverse
- Залучають студентів та жінок. Через війну будівельна галузь України потерпає від кадрового голоду
- Компанії Esprit подали заяви про банкрутство
- У Європі з'явиться перший магазин "міської мобільності" - що це
- В "АТБ" прокоментували бронювання працівників від мобілізації