Відома дата відкриття ТРЦ Happy.Mall у Рівному

Відкриття ТРЦ Happy.Mall у Рівному заплановано на 14 жовтня 2022 року. Про це повідомляє компанія Vindergross Property Solutions, яка виступає ексклюзивним брокером та концептологом проєкту.

Торговий центр мав відкритися навесні 2022 року, але повномасштабне військове вторгнення Росії завадило планам. Однак, незважаючи на лихоліття, Vindergross Property Solutions змогла досягти 92% підписаних договорів оренди. Очікується, що 14 жовтня вже понад 70% орендарів ТРЦ Happy.Mall зможуть відчинити свої двері для відвідувачів.

Якірними орендарями ТРЦ є продуктовий супермаркет “Сільпо” (2700 кв. м), магазин JYSK (1300 кв. м), дитячий розважальний центр Happy Park (800 кв. м), кінотеатр “Доміно” (300 кв. м).

Серед інших операторів ТРЦ представлені такі торгові мережі: «Аптека Доброго Дня», Майстер Zoo, «Табакерка», Prostor, Vodafone, «Ябко», Redi, «Золота Країна», мережа хімчисток та інші.

ТРЦ Happy.Mall розташований в межах житлового комплексу, проте планується, що відвідувачами торговельного центру будуть усі жителі Рівного, а також прилеглих міст-сателітів, таких як Здолбунів, Квасилів, Острог та інших.

Довідка. ТРЦ Happy.Mall – районний торгово-розважальний центр з широким спектром товарів та послуг повсякденного попиту, розташований у житловому комплексі «На Щасливому». Загальна площа об’єкту складає 9154 кв. м, орендна – 7 800 кв. м.

Vindergross Property Solutions заснована у 2019 році. Компанія здійснює повний супровід проектів, від аналізу локацій та розробки концепцій до запуску об’єктів та подальшого їх управління. Засновницями Vindergross Property Solutions є Ольга Чекаліна та Катерина Гуршпун, які мають багаторічний досвід роботи у найкращих девелоперських проєктах країни.

Читайте також: WR Group анонсує відкриття нового торгового комплексу у Трускавці