Відома харківська мережа супермаркетів відкриється на Західній Україні

З початку війни ритейлери східної України опинилися у тяжкій ситуації: багато їх активів було зруйновано внаслідок ракетних або артилерійських обстрілів, частина магазинів працюють нерегулярно. Тому деякі з них почали розглядати можливість продовження своєї роботи і релокації хоча б частини бізнесу в більш спокійні регіони.

Локальна харківська мережа супермаркетів Чудо маркет планує відкрити пілотний супермаркет у Луцьку Волинської області. Як пише All Retail, про це свідчить перелік вакансій на порталах з пошуку роботи, де вказані вакансії у Чудо маркеті в Харкові та Луцьку.

За даними Артема Ретіна, керуючого партнера компанії з управління нерухомістю Retail.Pro, перший торговий об’єкт мережі на Волині має відкритися у торговельному центрі BAOBAB на об’їзній дорозі Луцька, який зараз готується до запуску.

Довідка. Чудо маркет — мережа продовольчих супермаркетів та магазинів із центральним офісом у Харкові. До кінця 2021 року компанія налічувала 32 торгові об’єкти в Харківській та Донецькій областях (на кінець червня 2022 року — 29 торгових об’єктів). За даними офіційного сайту компанії, щоденний клієнтообіг у магазинах мережі складає близько 70 тисяч осіб.

Читайте також: Бізнес по-харківськи: як живе та працює місто під час війни