Відвідуваність торговельних центрів в рф наприкінці вересня знизилася на 7%

Відвідуваність російських торговельних центрів за три дні з 22 до 25 вересня знизилася на 7%. Експерти пов’язують зниження з частковою мобілізацією та очікуванням введення нових санкцій.

За даними Mall Index від Focus Technologies, відвідуваність торговельних центрів у росії за четвер-неділю минулого тижня (22-25 вересня) виявилася на 7% нижчою, ніж у середньому в аналогічні періоди трьох попередніх тижнів місяця.

«На тлі ймовірного очікування нових санкцій, трансформації економіки та оголошення часткової мобілізації росіяни знову коригують споживчу поведінку», — сказав керівник напряму досліджень та консалтингу Focus Technologies Михайло Васильєв.

За словами партнера консалтингової компанії у сфері нерухомості Ricci | Blackstone Олексія Сігала, падіння трафіку продовжуватиметься як мінімум до кінця місяця.

«Вже зараз ми бачимо, що люди бояться виходити у публічні простори, зокрема й у ТЦ. Особливо це стосується чоловіків призовного віку. Масова міграція людей з росії також не може не впливати негативно на трафік», — зазначив він.

Голова ритейл-департаменту CORE.XP Марина Малахатько розповіла, що найбільш негативне зниження трафіку позначилося на fashion-магазинах та сегменті розваг, найменше постраждали продуктові магазини, аптеки, винотеки та тютюнові лавки.

Читайте також: До кінця року рівень вакансії у російських ТЦ може зрости до 15–20%