Військові з протезованими кінцівками стали героями нового кампейну DAMIRLI та Superhumans

Бренд чоловічого одягу DAMIRLI представив нову колекцію разом з центром реабілітації Superhumans.

У кампейні бренду Ельвіри Гасанової знялися військові ЗСУ, які внаслідок бойових дій втратили кінцівки і проходять протезування в Superhumans.

Зазначається, що мета кампейну - показати, що життя може продовжуватись у звичайному ритмі навіть після важкого поранення. Високотехнологічні протези, індивідуальний підбір яких фінансує центр Superhumans, дають змогу жити без обмежень у повсякденному житті.

Дизайнерка Ельвіра Гасанова зазначила, що перед колаборацією довго слідкувала за діяльністю організації.

Співробітництво почалося з донату 100 тис. гривень до фонду від імені бренду, а згодом виникла ідея організувати спільний соціальний проєкт. Ми хочемо показати, як важливо бачити військових не через призму їхніх травм. Війна принесла в Україну багато горя, і ми всі наразі вчимося з цим жити. Припинити сприймати протези як заборонену тему — один з найважливіших кроків до психологічної реабілітації поранених військових, — зазначила вона.

Паралельно із лукбуком Damirli запускає також краудфандингову кампанію для збору коштів на підтримку реабілітаційного центру. Відсоток з прибутку від продажу колекції теж переведуть до фонду.

Проєкт на підтримку "Госпітальєрів"

Раніше ми розповідали, що український ювелірний бренд Broq запустив проєкт I see. I hear. I feel “Я бачу, я чую, я відчуваю” на підтримку тактичних медиків.

В рамках благодійної ініціативи було створено 150 унікальних прикрас із алюмінію, зібраного зі знищеного російського танку.

Читайте також: Prada знову очолив рейтинг найпопулярніших модних брендів світу

Прибуток з продажу айтемів передадуть організації “Госпітальєри” на придбання медичних пікапів.

В основу дизайну прикраси лягла робота робота одеського художника stanislover, її можна носити і як підвіску на шию, і як сережку. Як виглядає прикраса і скільки коштує, читайте в матеріалі.

НВ