Власників рівненського ТРЦ зобов’язали виплатити міськраді 662 тис. грн

Йдеться про ТРЦ Млиновський, який знаходиться на перехресті вулиць Макарова та Млинівської у Рівному.

Рівненський міський суд ухвалив стягнути 662 тис. грн. заборгованості з власників ресторану та ТРЦ на вулиці Макарова у Рівному. З 2019 року вони користувалися земельною ділянкою, не сплачуючи за це гроші. Щодо цього інциденту прокуратура звернулася до суду та виграла справу.

Про рішення Рівненського міського суду стало відомо 3 серпня після повідомлення прес-служби прокуратури Рівненщини. Як встановило слідство, з травня 2019 року у власності відповідачів перебували ресторан та ТРЦ на вулиці Макарова, 60. Однак право користування земельною ділянкою, на якій вони розміщені, не було оформлене та жодних грошей за його використання до міського бюджету не надходило.

Таким чином, місцевий бюджет недоотримав кошти у розмірі 662 тис. грн. за користування землею комунальної власності площею 0,48 га.

20 липня суд ухвалив рішення у цій справі.

“Рівненський міський суд задовольнив позовну заяву Рівненської окружної прокуратури на користь держави в особі Рівненської міської ради до власників торговельного центру та закладу громадського харчування про стягнення безпідставно збережених коштів за користування земельною ділянкою”, – зазначає прокуратура.

Читайте також: Верховний Суд заборонив будівництво ТРЦ на Поштовій площі у Києві