VR-атракціони, Аnti-adult кафе, кіберспортивна зона – чим ще дивуватиме інноваційний парк розваг Neopolis у ТРЦ Respublika Park

У ТРЦ Respublika Park розпочнеться перший в Україні інноваційний digital-парк розваг – Neopolis indoor themepark.

Реальне цифрове місто з безліччю унікальних атракціонів, в якому злилися воєдино віртуальна та доповнена реальність, кіберспорт, майстер-класи від DJ, Party Space з караоке та багато іншого, де кожен член сім’ї знайде собі заняття до душі – ось що таке Neopolis. Загальна площа парку складає 11 000 кв. м. Розрахований він на всі вікові групи: дітей, дорослих та підлітків.

Концепцію віртуальної реальності розробила та втілила бельгійська компанія з 20-річним досвідом роботи у сфері парків розваг KCC Entertainment Design. У Neopolis понад 30 атракціонів усіх видів: від екстремальних до сімейних, при цьому в них використовуються технології віртуальної, доповненої та змішаної реальності.

У чому особливості Neopolis indoor themepark?

У Neopolis indoor thempark:

  • найдовша крита американська гірка в Європі;
  • найбільший вибір VR-атракціонів;
  • перше anti-adult кафе 80 Lvl для тинейджерів;
  • кіберспортивна зона;
  • хайпові воркшопи DJ, Street Style та роботи;
  • битва стартапів за епічний приз;
  • найсучасніша колекція відеоігор.

Екстремальні атракціони

Любителям екстриму є десь розігнатися. У парку розташована найбільша крита американська гірка в Європі, башта падіння, водяна гірка, бамперні машини – і це далеко не повний набір легендарних атракціонів.

VR-ігри та атракціони

Neopolis пропонує найінноваційніше обладнання та фантастичний набір ігор на будь-який смак. Поринути у віртуальну реальність дозволять спеціальні шоломи з оглядом на 360 градусів. Також можна буде покататися на VR-атракціонах, які нададуть звичним розвагам абсолютно нові відчуття.

AR-ігри та атракціони

Дивуватимуть також унікальними технологіями доповненої реальності, які в парку розваг Neopolis втілені вперше. При чому такі ігри розраховані як для дорослих, так дітей.

Інклюзивність

Хоча ТРЦ Respublika Park вже став зразком об’єкта з унікальним рівнем доступності для маломобільних категорій населення, у Neopolis пішли ще далі: вперше там будуть атракціони для людей з інвалідністю!

Аnti-adult кафе 80 Lvl 

Аnti-adult кафе 80 Lvl призначене саме для тінейджерів, дорослим туди заборонено вхід. Тут можна познайомитися з супергероями і нескінченно спілкуватися на своєму сленгу про відеоігри, кіберспорт, фан-арт, музику і багато іншого. Для тих, хто прийшов зі своєю компанією – в Аnti-adult кафе є три Party Space.

Ресторан Neoport 

Ресторан Neoport створений у digital-стилі. Для особливих заходів там передбачено 13 Party Space з індивідуальним 3D-контентом.

Свої двері для відвідувачів парк відчинить вже незабаром – відвідати його можна буде 12 листопада.

Джерело