Як Inditex Group вдалося збільшити прибуток під час пандемії?

Іспанська Inditex Group, найбільша у світі за обсягом виручки фешн-рітейлер, зуміла подолати кризу, пов'язану з пандемією та обмежувальними заходами по всьому світу, за рахунок інновацій, які розроблялися протягом останнього десятиліття.

Інноваційні рішення в портфелі Inditex були впроваджені ще до приходу пандемії, що змінила споживчу поведінку в усьому світі.

В результаті успішної інтеграції онлайн-магазину з більш ніж 6 000 роздрібних точок по всьому світу, Inditex виявилася спроможною продавати товари у розпал кризи.

Після проходження піку кризової ситуації власник Zara, Bershka та Oysho досяг зростання чистого прибутку, активізувавши прагнення до об’єднання онлайн-шопінгу з традиційними роздрібними каналами.

«Ми вже дуже багато років працюємо над інтеграцією фізичного та цифрового світів. Останні два роки були кульмінацією цього процесу, але також його прискоренням», — прокоментував Пабло Ісла, виконавчий глава Inditex.

Експерти зазначають, що Inditex далеко не єдиний гравець на сучасному ринку модної роздрібної торгівлі, який стрімко розвиває цифрові послуги в умовах пандемії. Хоча низка аналітиків вважають, що у боротьбі з онлайн-гігантами модного ринку, що захоплюють дедалі більшу частку, Inditex доведеться ще чимало трансформувати свою модель, спочатку орієнтовану на торгівлю через роздрібні магазини.

Джерело