Як найбільша українська drogerie-мережа EVA адаптується до роботи в умовах війни

З початку війни мережа EVA не припиняла роботу, забезпечуючи покупців товарами першої необхідності та надаючи благодійну допомогу за численними запитами.

24 лютого, коли російські війська здійснили повномасштабне вторгнення в Україну, компанія опинилася у непростих умовах. По сьогодні в компанії долають такі проблеми, як:

  • обмежена кількість товарів першої необхідності на складах та державі в цілому;
  • дефіцит транспорту та водіїв;
  • складна ситуація у регіонах;
  • руйнація раніше напрацьованих логістичних ланцюгів та оперативна побудова нових, щоб запобігти дефіциту продукції сталого попиту.

«Через загрозу життю людей ми не можемо виводити працівників на низку об’єктів — складів та магазинів. Ми щодня проводимо наради з регіональними директорами та керуючими, вирішуємо які команди вийдуть чи не вийдуть на роботу. Ситуація змінюється швидко, при цьому необхідно враховувати всі ризики. Адже ми відповідаємо як за персонал, так і за своїх клієнтів», — розповідає виконавчий директор ТОВ «РУШ» (керуючої компанії мережі EVA та EVA.UA) Ольга Шевченко.

Ольга Шевченко
Робота магазинів EVA

Більшість магазинів мережі продовжують свою роботу, щоб забезпечити населення критично необхідними товарами.

«Магазини EVA працюють усюди, де це фізично можливо. Без перебільшення наші співробітники — справжні герої. Усі команди без винятку супермотивовані, бо розуміють, як важливо забезпечувати роботу магазинів, щоб люди просто мали доступ до продуктів першої необхідності — гігієни, пральних та миючих засобів, товарів для дітей», — коментує Ольга Шевченко.

Читайте також: Українські ритейлери намагаються відновити роботу в районах, що постраждали від війни, навколо Києва

Однак із більш ніж 1100 магазинів мережі понад 200 не працюють із різних причин. Актуальні дані про роботу EVA, зокрема про відкриті точки, щодня оновлюються на сайті eva.ua, адже ситуація постійно змінюється.

«Ми не можемо працювати там, де тривають обстріли. Кілька десятків магазинів внаслідок влучення в даний час зруйновано або мають різні ступені пошкодження. Скільки таких ми розуміємо лише приблизно, тому що до деяких просто немає доступу. Наприклад, ніхто не може сказати, що з магазинами у Маріуполі і не лише», – зазначає Ольга Шевченко.

Частина магазинів EVA опинилась на територіях, тимчасово окупованих та непідконтрольних державній владі України. Над ними втрачено управління із боку компанії.

Джерело