Як отримати безкоштовні продукти в АТБ – інструкція

Українці можуть отримувати безкоштовні продуктові набори під час війни, зокрема і у супермаркетах АТБ.

Це передбачає державна програма на платформі “єДопомога”, яка розширила свою мережу партнерів.

Допомога надходить від благодійників в Україні та за її межами, які жертвують гроші тим, хто їх потребує. Претендувати на продуктові сертифікати можуть не всі, а лише люди, що постраждали від війни чи вимушені були змінити своє місце проживання.

Як отримати допомогу?

Щоб отримати сертифікат на продукти в АТБ потрібно спочатку зареєструватися на платформі “єДопомога” за посиланням та подати заявку. Далі необхідно вибрати вид допомоги, а саме “волонтерську” та розділ “Отримати допомогу”. Потім оберіть з переліку супермаркети АТБ.

Після того, як гроші за продуктовий ваучер надійдуть від благодійника, в онлайн-кабінет заявника або у вигляді СМС вам прийде відповідний код. Після цього ви можете вирушати у супермаркет і обрати собі продукти та сказати на касі код вашого сертифікату.

Крім того, ваучер на продукти може бути наданий у вигляді штрих-коду, який можна відсканувати на касі для оплати покупок. Використати його можна лише раз, протягом 30 днів з моменту отримання.

Якщо ви не потребуєте допомоги, а хочете допомогти іншим, можете зареєструватися, обрати суму, яку хочете сплатити (200, 500 або 1000 грн) та купити комусь цей сертифікат.

Потім ви отримаєте електронний лист, який підтверджує, що покупку здійснено в “АТБ”, а також перелік придбаних людиною товарів.

Наголошується, що купувати за ці ваучери алкоголь чи тютюнові вироби – заборонено.

Читайте також: “Міць. Українська кам’яна”: українці зможуть купити останню партію солі з Соледару