Як виглядають найбільші ТЦ Сєвєродонецька після обстрілів армією росії

Сєвєродонецьк Луганської області російські війська знищували цілеспрямовано і методично — надто довго чинило опір місто.

ТРК Кристал був одним із найбільших торгових центрів Сєвєродонецька. Оскільки він перебував на в’їзді до міста, то постраждав одним із перших.

У двоповерховому торговому центрі розміщувалися супермаркет, меблевий магазин, мобільний планетарій, мережеві магазини одягу, ательє та до десятка дрібних підприємців. У березні до торгового центру неодноразово прилітали снаряди, внаслідок чого будівля майже повністю вигоріла.

Також у місті зазнали обстрілів ще три торгові центри — ТРЦ Амстор, ТЦ Jazz та ТЦ Астрон. Усі об’єкти постраждали від російської агресії ще першого місяця війни.

ТЦ Астрон
ТЦ Jazz

ТЦ Jazz, наприклад, довгий час був одним із найбільших в області. Туди з’їжджалися за одягом, технікою та розвагами. У 2021 році в торговому центрі відкрилися соляна кімната та масажний кабінет, було багато острівців професійної косметики та лавка товарів ручної роботи. У березні ТЦ зазнав значних руйнувань внаслідок влучення російських снарядів.

Читайте також: «Смарт-холдинг» втратив на окупованій території п’ять торгових центрів