Yum! Brands продає ресторани KFC і йде з росії

Американська корпорація Yum! Brands, що розвиває на російському ринку мережі Pizza Hut і KFC, продає свої активи та йде з країни. В даний час Yum! Brands домовляється про передачу бізнесу місцевому партнеру.

“Компанія знаходиться на просунутій стадії передачі права власності на свої ресторани KFC, операційну систему та основні права на франшизу, включаючи мережу ресторанів з франшизи, місцевому оператору”, – прокоментували в прес-службі компанії.

Крім того, відомо, що компанія вже передала права власності на мережу Pizza Hut і новий власник бізнесу запустив процес ребрендингу.

У Yum! Brands повідомили, що розглядають кілька можливих сценаріїв передачі бізнесу KFC, і за кожного з них передбачається збереження робочих місць. Одночасно планується зберегти сам бренд — ресторани KFC не будуть перейменовані. До російської мережі входить близько тисячі ресторанів, понад 90% з яких керується франчайзинговими партнерами. Заклади під корпоративним управлінням Yum! Brands тимчасово припинили роботу в росії ще в березні.

Читайте також: Слідом за Nike: Converse залишає ринок росії