Заклади McDonald’s відновили роботу в Івано-Франківську, Броварах та Білій Церкві

2 листопада мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s відновила роботу ресторанів у Івано-Франківську, Броварах та Білій Церкві.

В Івано-Франківську запрацював заклад, розташований за адресою вул. Івана Миколайчука, 2 (ТЦ Арсен). У Броварах розпочав роботу ресторан за адресою вул. Київська, 239 (ТЦ Mark Mall), та у Білій Церкві — на вул. Леваневського, 53-К.

Заклади працюють з 9:00 до 21:00 по всіх каналах продажу та дотримуються розширених правил безпеки, впроваджених в мережі McDonald’s. Ресторани закриваються під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. Заклад продовжує роботу орієнтовно через годину після скасування тривоги: цей час потрібен на включення і налаштування обладнання та для підготовки працівників до роботи. Якщо повітряна тривога буде скасована менш ніж за годину до закриття, то ресторан відкриється наступного дня.

Також ресторани не працюють під час відключення електроенергії і продовжуватимуть роботу орієнтовно через годину після поновлення електропостачання.

Читайте також: McDonald’s відкрив три ресторани у Львові й анонсував відкриття у Рівному