Залучатиме до роботи біженців: Анджеліна Джолі створила власний бренд одягу

Акторка, режисерка та колишній посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі запустила власний “цілеспрямований модний бренд” Atelier Jolie.

За словами зірки, він буде використовувати так звані “мертві” ресурси та залучатиме до роботи біженців та людей з “інших талановитих, недооцінених груп".

Сьогодні я починаю щось нове — колектив, де кожен може творити. Atelier Jolie — це місце, де творчі люди можуть співпрацювати з різноманітними кравцями-експертами, майстрами та ремісниками з усього світу. Заснування Atelier Jolie пов’язано з моєю вдячністю та глибокою повагою до багатьох кравців і майстрів, з якими я працювала протягом багатьох років, бажанням використовувати високоякісний вінтажний матеріал і залишки тканин, а також бути частиною руху, що культивує самовираження, - розповідає Анджеліна Джолі.

Повторна переробка

Акторка зазначає, що на звалища щороку потрапляє понад 100 мільйонів тонн текстильних відходів і її бренд було створено саме для вирішення цієї кризи.

На вебсайті бренду йдеться про те, що вони використовуватимуть стокові залишки та вінтажні матеріали. Із них створюватимуть унікальні, ексклюзивні речі.

Читайте також: Творці футболки I’M Ukrainian: як бренд CREATIVE DEPO почав одягати президента

Пояснень щодо слів про залучення біженців наразі немає, але відомо, що паралельно буде створено інклюзивний онлайн-ресурс для пошуку виробників одягу.Творці футболки I’M Ukrainian: як бренд CREATIVE DEPO почав одягати президента

Instagram