«Жовта» зона карантину розширилася

В Україні станом на ранок понеділка, 6 грудня, «жовта» зона адаптивного карантину розширилася до шести областей. До неї увійшло Закарпаття. Про це свідчать дані МОЗ.

Наразі у «жовтій» зоні знаходяться Тернопільська, Кіровоградська, Чернівецька, Харківська та Закарпатська області.

До «червоної» зони віднесені Київ, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська та Черкаська області.

Станом на 5 грудня в жодному регіоні не перевищено показник завантаженості ліжок із киснем для пацієнтів із COVID-19. У середньому країною цей показник становить 40,5% при граничному рівні 65%. У Києві показник завантаженості ліжок із киснем становить 38,3%.

Рівень захворюваності COVID-19 за певного показника 75 на 100 тис. населення становить по країні 424 на 100 тис. населення. У Києві рівень захворюваності – 592 на 100 тис. населення.

Найвищий рівень захворюваності COVID-19 у Полтавській – 744 та Миколаївській областях – 648 на 100 тис. населення.

Рівень госпіталізацій країною становить 49,2 при граничному показнику 60 на 100 тис. населення. У Києві рівень госпіталізацій – 44,2 на 100 тис. населення. Показник рівня госпіталізацій перевищено у п’яти регіонах.

Нагадаємо, з 6 грудня в Україні набули чинності нові правила карантину.

Джерело