Новий «Сільпо» у ритмі фламенко

3 грудня у Білій Церкві відкрився новий супермаркет «Сільпо». Це вже четвертий магазин мережі у місті. Працюватиме він у ТЦ «Гермес» за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 40.

Площа нового «Сільпо» становила 2 660 кв. м. Дизайн магазину присвячений пристрасному та яскравому іспанському фламенко. Інтер’єр супермаркету наповнили червоні колони у вигляді дерев’яних віконниць, ілюстрації з танцівницями фламенко у яскравих пишних сукнях, а також важливий атрибут іспанського танцю — віяла.

Над відділом свіжих овочів та фруктів розмістився обов’язковий елемент фламенко – іспанська гітара. А над острівцем «Власної кондитерської» та гастрономічного відділу дизайнери створили плетений із ниток фриз, що нагадує традиційну хустку для іспанського танцю.

Тут працює рибний відділ, у якому є все – свіжа, копчена, солона риба і навіть акваріум із устрицями. У м’ясному цеху йде підготовка м’яса, щоб гості могли втілити різні рецепти.

Для тих, хто не має можливості імпровізувати з приготуванням будинку, справжньою знахідкою стане відділ кулінарії з великим вибором готових страв. Їх можна замовити на виніс або скуштувати на місці, у кафе. Також у супермаркеті працює пекарня, в якій є як усім знайомі фірмові багети «Сільпо», так і випічка з тандира. А після покупок можна випити каву у кав’ярні Feel_trd.

У новому супермаркеті працюють 10 звичайних кас, 3 — тютюнові та 7 кас самообслуговування. Також діє доставка продуктів.

Джерело

One thought on “Новий «Сільпо» у ритмі фламенко

Коментарі закриті.