AB InBev Efes Україна відновила роботу Миколаївської броварні

На потужностях Миколаївської пивоварні відновив випуск хмільного один з найбільших українських виробників пива AB InBev Efes Україна.

Про це заявив СЕО компанії Дмитро Шпаков.

Ми залишили у виробництві всі ті бренди, які найбільше подобаються нашим споживачам. Пиво, зварене в Миколаєві, вже знову можна знайти на полицях супермаркетів, — каже він.

Найочікуванішими Шпаков назвав бренд Янтар, а також Біле, Біла Ніч, Чернігівське світле, Титан і Рогань Традиційне.

За інформацією СЕО, з початком повномасштабної війни на всіх пивоварнях компанії, які розташовуються у Чернігові, Харкові та Миколаєві було зупинено виробництво.

Будь-які виробничі процеси були неможливими через надто велику небезпеку для працівників та мешканців цих міст, адже усі підприємства розташовані близько до зони активних бойових дій.

Дмитро Шпаков також розповів, що за час вимушеного простою Миколаївська пивоварня зазнала серйозних ушкоджень основного виробництва внаслідок ворожих обстрілів, а частину обладнання взагалі було втрачено.

Перезапуск Миколаївської броварні

Після ухвалення рішення про відновлення роботи провели діагностику, ремонт і налаштування всього виробничого обладнання.

Наразі повноцінне виробництво відновили усі три лінії пивоварні, воно забезпечене всіма необхідними контрактами, зокрема щодо поставок сировини.

Читайте також: Сергій Будніков, Епіцентр: про реалізацію зброї та розслідування щодо “товару не для продажу”

Ми працюємо довоєнним штатом і не скоротили жодної людини. Частину наших співробітників мобілізовано до ЗСУ, — наголосили у компанії.

У AB InBev Efes нагадали, що Чернігівська пивоварня активно працює, виготовляючи всі бренди портфеля, а от терміни запуску Харківської поки невідомі.

"Інтерфакс-Україна"