Акції “американської IKEA” обвалились на понад 50% через заяву про банкрутство

Акції відомої американської мережі магазинів товарів для дому Bed, Bath & Beyond, яку називають місцевою IKEA, обвалились на рекордні 52,3% за один день.

Пікове падіння зафіксували у понеділок, 24 квітня. Акції компанії почали стрімко знецінюватись після подання нею документів на банкрутство.

Цінні папери виробника знецінились до 0,14 долара, після цього падіння активів трохи сповільнилось і акції закріпились на позначці 0,18%.

360 магазинів Bed, Bath & Beyond, а також 120 магазинів BuyBuy Baby розпрадають залишки товарів і після цього припинять роботу. Всі торгові точки мережа виставить на аукціон.

Інвестиційна компанія Sixth Street погодилась видати кредит на майже 240 млн доларів, щоб Bed, Bath & Beyond змогла правильно провести процедуру банкрутства. Позику нададуть під заставу майна.

За словами аналітиків GlobalData, компанія нарешті усвідомила і визнала, що їх бізнес зруйнований.

Що сталося з Bed, Bath & Beyond?

Про потенційний крах корпорації почали говорити ще на початку 2023 року. У Bed, Bath & Beyond відбулося потужне падіння продажів, на тлі якого акції компанії зафіксували обвал на рівні 25%.

На думку експертів, таке падіння продажів спричинило зростання сектора електронної комерції.

Але банкрутство не означає повне припинення діяльності, Bed, Bath & Beyond заявили про намір почати активну торгівлю у онлайн-режимі, на платформах типу Amazon.

Читайте також: LVMH, LʼOreal та Hermes: статки власників люксових брендів зросли на 93 млрд доларів

У компанії зазначають, що продовжать виплачувати зарплати колективу, підтримувати клієнтські програми та виконувати зобов'язання перед постачальниками.

Корпорація є досить старою. Її історія розпочалась у США ще у 1971 році і успішно розвивалась понад 50 років.

24 канал