Перший в світі “секонд-хенд” в терміналі з’явиться в аеропорту Гельсінкі

У аеропорту Гельсінкі відкриється перший в світі секонд-хенд у терміналі.

Його створенням займеться фінська сімейна фірма, магазин зношених речей запрацює під вивіскою Relove.

Окрім нього, у зоні виходів на посадку розміститься кафе, де продаватимуть веганські та безглютенові продукти.

Зазвичай у цьому місці відкриваються лише дорогі бутіки, але співпраця з секонд-хендом дасть змогу розповісти про економіку замкнутого циклу більшій кількості людей та міжнародним клієнтам. Про це розповіли власники магазинів Relove Нура Хаутакангас та Ееро Укконен.

За словами підприємців, у аеропорту Гельсінкі акцент буде зроблено на високоякісному преміальному та дизайнерському одязі та аксесуарах.

Вже зараз на сайті мережі можна побачити, що в асортименті є речі абсолютно різних цінових діапазонів, від джинсів за 25 євро до дизайнерських черевиків за 700 євро.

Відкриття секонд-хенду заплановане на осінь цього року, коли повітряні ворота завершать реконструкцію зони вильоту.

Магазини EcoFlow

Раніше ми розповідали, що міжнародний виробник портативних накопичувачів електроенергії EcoFlow відкрив свій перший в історії офлайн-магазин в Києві.

На цьому компанія не хоче зупинятись, і планує протягом двох років відкрити ще 5-7 магазинів.

Читайте також: Apple розробляє додаток на основі штучного інтелекту

Як розповів бренд-менеджер EcoFlow в Україні Сергій Силін, нові об'єкти будуть відкриватися по всій Україні насамперед у містах-мільйонниках, у великих містах.

А директор DroneUA, партнера EcoFlow в Україні, Валерій Яковенко зазначив, що торгові точки EcoFlow є не лише шоурумами, а і пунктами сервісного обслуговування.

Avianews