Поєднання житлової та комерційної нерухомості – у США побудують ТРЦ за новою концепцією

У штаті Каліфорнія, США, хочуть модернізувати торговий центр Вестмінстер і зробити з нього абсолютно новий вид ТРЦ, який включатиме газони, пішохідні доріжки та тисячі квартир.

Про це повідомляє американське видання Covering.

Зараз у цього ТРЦ дуже мало відвідувачів та орендарів, тож з об’єктом потрібно щось робити.

Водночас округ Орандж, де розташовано Вестмінстер, вкрай потребує доступного житла, оскільки орендна плата та ціни на нерухомість зростають. Закони штату вимагають від міст зонувати нове будівництво.

Вестмінстерський торговий центр, ймовірно, є одним із найбільших просторів для забудови, які все ще існують у цьому районі, — сказала керівник міста Крістін Кордон під час засідання міської ради.

Що буде у новому об’єкті?

Згідно з планом, прийнятим міською радою минулого року, новий торговий центр матиме щонайменше 600 тис. квадратних футів торгових площ, а також включатиме в себе:

  • до 3000 житлових одиниць;
  • до 425 готельних номерів;
  • парк із 17 гектарами зелених насаджень.

Девелопери розраховують, що покупцем житлової нерухомості у ТРЦ стане сучасний мешканець передмістя, який воліє йти пішки до ресторанів та інших зручностей, ніж жити в будинку на одну родину.

За словами експертів, нові закони штату та посилення тиску з боку держави щодо будівництва більшої кількості будинків переконали деяких місцевих чиновників, які раніше були проти перезонування комерційної нерухомості.

Читайте також: Покупці польского Lidl пожертвували українцям понад 961 тону товарів