Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки, зафіксували рекорд України

21 травня харківському ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки. А 19 травня до Дня народження у торговому центрі був встановлений Рекорд України з приготування "Найбільшої паляниці зі смаком полуниці". Її діаметр склав 4 м 60 см.

Посмакувати паляницю могли всі відвідувачі комплексу, які тричі повторювали фразу: "Паляниця з полуницею" і не збивалися при цьому.

До речі, це не перший рекорд України, який зафіксований у ТРЦ Nikolsky. У 2018 році харківський комплекс встановив Національний рекорд України – "Найбільша конструкція у вигляді купола на будівлі".

Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки, зафіксували рекорд України

"Одним з найважливіших аспектів відродження Харкова є повернення людей, які були вимушені покинути свої домівки під час війни. Багато з них сьогодні повертаються до рідного міста. Ми помічаємо це по збільшенню відвідувачів нашого ТРЦ, - говорить Анатолій Шкрібляк, президент девелоперської компанії Budhouse Group. - Незважаючи на складні умови, ми продовжуємо працювати та надавати робочі місця, сприяти економічному зростанню Харкова. Створюємо нові можливості для працевлаштування та забезпечуємо фінансову стабільність. Крім того, реалізуємо благодійні проєкти, надаючи допомогу тим, хто постраждав від війни. Робимо все, щоб життя продовжувалося і намагаємося дарувати харківʼянам хоча би трохи радості".

До дня народження ТРЦ Nikolsky, Ігор Терехов, мер Харкова, також вручив колективу торгового центру “Подяку міського голови за вагомий внесок у розвиток міста та сумлінну працю під час воєнного стану”.

Ігор Терехов на сцені ТРЦ Nikolsky
Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки, зафіксували рекорд України
Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки, зафіксували рекорд України
Святкування Дня Народження ТРЦ Nikolsky
Анатолій-Шкрібляк-ТРЦ-Nikolsky-виповнилося-2-роки,-зафіксували-рекорд-України-2

Слід зазначити, що у ТРЦ Nikolsky розширюється пул орендарів. 21 травня відкрився флагманський магазин фешн-бренду COLIN'S.

Магазин площею 690 кв.м розташований на 3-му поверсі комплексу. Дизайн магазину створено в загальній концепції бренду і при цьому він увібрав сучасні технології та тренди усіх магазинів COLIN'S в різних країнах.

ТРЦ Nikolsky — один з найбільших торгових центрів України, загальною площею 106 000 кв. м і торговою — 53 000 кв. м, на яких представлені понад 150 магазинів. Загальна сума інвестицій в проєкт при його будівництві склала 110 млн євро, з яких 53,6 млн євро – кредит польського державного банку BGK.

Головний архітектор комплексу Nikolsky - ТАМ "А.В.Пашенько", а концепція і дизайн інтерʼєрів були розроблені спільно з міжнародною компанією Sonae Sierra.

Девелопер і керуюча компанія ТРЦ Nikolsky - Budhouse Group.

Budhouse Group – це одна із найбільших девелоперських компаній України, яка управляє чотирма торговельними центрами – ТРЦ Fabrika (Херсон), ТРЦ Lubava (Черкаси) і ТРЦ Forum (Львів), ТРЦ Nikolsky (Харків), а також готелем Khortitsa Palace (Запоріжжя).