Гендиректорка A.S. Watson Малина Нгай відвідала та підтримала українських колег

Генеральна директорка A.S. Watson у Азії та Європі Малина Нгай відвідала Україну та зустрілась із колегами та співробітниками місцевої філії ритейлера.

Нгай висловила свою підтримку українським колегам, нагадала, що х початку повномасштабного вторгнення груп група надає допомогу та підтримує функціональність та роботу бізнесу, надаючи робочі місця та клієнтський сервіс.

130 000 колег в A.S. Watson Group пишаються вашою мужністю у цей неймовірно складний час в обслуговуванні клієнтів Watsons! Хоча ми як компанія не маємо впливу на зупинення війни, ми віримо, що зосередження на веденні бізнесу тут об’єднує людей та може сприяти миру і процвітанню — коментує генеральна директорка компанії.

СЕО також зазначила, що завдяки спільним зусиллям Watsons працює у цей складний час і залишається єдиною міжнародною компанією в Україні в сегменті роздрібного бізнесу H&B.

Під час свого візиту Малина Нгай прогулялась Києвом, зайшла у магазини мережі та поспілкувалась з клієнтами та працівниками.

Топ-менеджерці зробили особливий подарунок — вишиванку. У прес-службі Watson Україна зазначають, що її присутність була особливо цінною для команди та стала символом підтримки та мотивації.

Watson Україна

СЕО мережі косметичних магазинів Watsons в Україні Юріс Верзбіцкіз розповів про роботу компанії під час війни, плани на майбутнє, сплату податків та благодійність.

За словами керівника українського підрозділу, компанія зазнала певних збитків, а саме - втратила магазини у Маріуполі, тимчасово закрилася на окупованих територіях Херсонської області, повністю знищено склад із автоматизованим центром розподілу, який обслуговував понад 270 магазинів.

Читайте також: Індекс самопочуття ритейлу (RWBI) у квітні 2023 року продовжив зростати

Але вже за кілька днів з початку повномасштабного вторгнення було розроблено план відновлення, зокрема компанія інвестувала у відкриття тимчасового складу у червні 2022 року.

Наразі Watsons в Україні займається переглядом асортиментної пропозиції і активно пропонує покупцям власні бренди. Повний текст інтерв’ю читайте в нашому матеріалі.

All Retail