Apple розробляє додаток на основі штучного інтелекту

Американська корпорація Apple працює над впровадження застосунку для контролю здоров’я і відстеження емоцій на основі штучного інтелекту.

Сервіс має назву Quartz і розроблений він для того, щоб мотивувати користувачів займатися спортом, правильно харчуватись і допомати налагодити режим сну.

Ідея проєкту в тому, щоб використовувати нейромережу і дані з Apple Watch для створення пропозицій та навчальних програм, адаптованих до конкретних користувачів.

Quartz у певній мірі схожий на сервіс LumiHealth, який Apple запустила в партнерстві з урядом Сінгапуру в 2020 році. Але власна розробка техногіганта передбачатиме багато інших цифрових пропозицій, зокрема щомісячну плату користувачам.

Коли чекати нововведення?

У Apple зазначають, що запуск Quartz заплановано на наступний рік. Зараз проєктом керують кілька груп корпорації, зокрема відділ охорони здоров’я, Siri та AI, відділ послуг.

Найближчим часом компанія випустить першу версіяю програми для здоров’я для iPhone для iPad.

Також цього року до iPadOS 17 планується включити зміну, яка дасть змогу користувачам бачити результати електрокардіограми та інші дані про здоров’я у більшому форматі.

Читайте також: Повністю на відновлюваній енергії: Apple відкрив перший фірмовий магазин в Індії

У компанії розповідають, що новий додаток служитиме порталом для користувачів, щоб обмінюватися інформацією зі своїми лікарями.

До нього додадуть навіть інструменти відстеження емоцій і керування станами зору. Користувачі зможуть реєструвати свій настрій та відповідати на різні запитання про свій день, а згодом порівняти результати.

Вloomberg