Apple запускає власний сервіс оплати частинами

Американська корпорація Apple запустила нову послугу Apple Pay Later. Вона дає змогу користувачам розділити оплату покупки на чотири платежі, розподілені на шість тижнів, без відсотків і комісій.

Наразі сервіс доступен лише у Сполучених Штатах, до того ж, першими доступ до Apple Pay Later отримають вибрані користувачі.

Зазначається, що керувати позиками та погашати їх можна легко через застосунок Apple Wallet.

Подати заявку на позики Apple Pay Later можна на суму від 50 до 1000 доларів США. Використовувати їх можна як для онлайн-покупок і покупок, так і у додатках на iPhone та iPad у продавців, які приймають Apple Pay.

Як працює послуга?

Для того, щоб почати роботу з новим сервісом, потрібно подати заявку на розділення платежу через Wallet без жодного впливу на кредит.

Тоді буде запропоновано почати роботу з Apple Pay Later, ввести суму, яку хотіли б позичити і погодитись з умовами сервісу.

Під час подання заявки буде оформлено пільговий кредит, але перед цим компанія перевірить, що користувач перебуває в доброму фінансовому становищі і зможе повернути позику.

Якщо заявку буде схвалено, користувач побачить нову опцію - "Оплатити пізніше (Pay Later)", під час вибору Apple Pay для оформлення замовлення в Інтернеті та в програмах на iPhone та iPad.

Після налаштування сервісу користувачі зможуть подати заявку на позику безпосередньо під час оформлення покупки.

Зауважте, що платежі позики користувача Apple Pay Later відображатимуться в Wallet на iPhone 14. Інформація про те, скільки і в який період потрібно заплатити, буде відображатись там протягом 30 днів.

Джерело: Apple

Читайте також: Pepsi змінить логотип вперше за останні 14 років