McDonald’s відкрив у Вінниці перший новий ресторан в Україні з початку року

У Вінниці відкрився ресторан швидкого харчування мережі McDonald’s. Його будівництво було майже закінчено перед початком повномасштабної війни.

Заклад став четвертим новим рестораном з моменту відновлення роботи компанії в Україні і першим новим рестораном у цьому році.

Тепер у Вінниці працює три ресторани мережі і 73 по всій країні.

Точка запрацювала 30 березня на Хмельницькому шосе, 114 К. Ресторан розташовується на виїзді з міста та поруч з вінницьким автовокзалом.

У новому McDonald’s є 125 місці для відвідувачів у залі та 88 на терасі. Є також 10 терміналів самообслуговування та вікно McDrive з двома лініями заїзду.

Працюватиме ресторан з 07:00 до 22:00 із урахуванням розширених правил безпеки, які запровадила компанія з огляду на війну.

Згідно з ними, у разі оголошення повітряної тривоги співробітники швидко завершують всі процеси, закривають ресторан і запрошують усіх пройти в укриття цивільного захисту.

Нові ресторани McDonald’s

Вінницький ресторан став вже четвертим новим закладом в Україні після початку повномасштабної війни. Його будівництво стартувало ще у 2021 року і більшість будівельних робіт була завершена до 24 лютого 2022 року, але завершене вже після цієї дати.

Раніше нові McDonald’s з’явились у Києві в Оболонському районі, у Львові в Сихівському районі та у селі Лісники Київської області. Таким чином мережа продовжує розширювати географію роботи в Україні.

Планується і будівництво нових ресторанів, зокрема у Броварах Київської області. Відповідний дозвіл на роботи вже видав місцевий Виконком.

Триває і відновлення роботи вже збудованих ресторанів, які були зачинені. Наприклад, 28 березня одразу п’ять ресторанів запрацювали у Одесі, на початку квітня мають відновити роботу ще два заклади. Далі на черзі - Дніпро.

Джерело: McDonald’s

Читайте також: McDonald’s створив шпалери для смартфонів, які закликають користувачів донатити