Pepsi змінить логотип вперше за останні 14 років

Американська корпорація PepsiCo змінить логотип свого основного напою Pepsi вперше за останні 14 років. Компанія вирішила повернутись до зображення класичного червоно-біло-синього глобуса з хвилястими лініями.

Новий дизайн Pepsi представлять цієї осені у Північній Америці, з нагоди 125-річчя бренду. В усьому світі презентація пройде у 2024 році, "що ознаменує наступну еру бренду, спрямовану в майбутнє".

У PepsiCo ми розробляємо наші бренди так, щоб вони розповідали переконливу та цілісну історію. Pepsi є яскравим прикладом бренду, який протягом 125 років постійно переосмислює себе, щоб залишатися частиною поп-культури та частиною життя людей, - каже старший віце-президент та головний дизайнер PepsiCo Мауро Порчіні.

За словами Порчіні, нову айдентику бренду розробили, щоб створити зв’язок майбутніх поколінь зі спадщиною бренду. Для цього відмінності з історії компанії поєднали з сучасними елементами.

В оновленій кольоровій палітрі з’явились синій та чорний кольори, які додають контрасту, яскравості та сучасності класичній кольоровій гамі напою.

У дизайн повернули ключовий елемент - напис Pepsi всередині кола на білій смузі. Чорний колір використано враховуючи "постійний фокус бренду на Pepsi Zero Sugar" і це ще раз підкреслює прихильність бренду до Pepsi Zero Sugar у майбутньому.

PepsiCo в рф

У вересні 2022 року, тобто після 6 місяців повномасштабної війни, PepsiCo Inc припинила виробництво Pepsi, 7UP і Mountain Dew у росії, як і обіцяла на початку.

Про це рішення корпорація оголосила після того, як журналісти відвідали десятки супермаркетів, роздрібних торговців і спортзалів у росії і знайшли в них пляшки Pepsi, на яких стояли дати виробництва липня та серпня на заводах у рф.

Тоді PepsiCo пояснили, що припинили виробництво концентратів для PepsiCola, Mirinda, 7Up і Mountain Dew в країні-агресорці. Виробництво напоїв було припинено тоді, коли було використано всі концентрати.

Джерело: PepsiCo

Читайте також: Український бренд DevoHemp переміг на міжнародній виставці у Берліні