BBS Mall стане найбільшим ТРЦ у Східній Африці

Торговий центр BBS Mall знаходиться на стадії активного будівництва і, за прогнозами інвесторів, стане найбільшим моллом у Східній Африці. 

Проєкт розташований у Найробі, столиці Кенії, а його площа становитиме 130 000 кв. м. Керуюча компанія позиціонує мол релігійним лідером у забезпеченні потреб відвідувачів, інтерактивним та інтегрованим проектом змішаного використання світового класу. Основна місія BBS Mall – зробити революцію у сфері роздрібної торгівлі у Східній Африці, забезпечуючи при цьому бездоганне та зручне середовище для задоволення запитів партнерів та клієнтів.

Головний зал торгового простору спроектований з барисольним світлом між чотирма колонами по центру, щоб наголосити на лаунж-зоні. Основний акцент робиться на продажі ювелірних прикрас, коштовностей, тому в дизайні активно використовуються відтінки золотого, а вітрини та арки оснащені потужним освітленням та спеціально спроектовані для підкреслення розкоші молла.

На трьох поверхах буде представлено понад 1 000 магазинів, а також передбачено місце для якірного супермаркету, кінотеатру, фудкорту з відділом вишуканої кухні. На даний момент представники ТРЦ не розголошують пул орендарів.

Особливістю молла є мечеть, дизайн, який був розроблений інвесторами. Світло у приміщення потрапляє через круглі отвори різного розміру у стінах та стелі.

Читайте також: В Арабських Еміратах відкриється новий ТРЦ Dubai Hills Mall.