В Арабських Еміратах відкриється новий ТРЦ Dubai Hills Mall

Девелоперська компанія Emaar Properties планує відкриття торгово-розважального центру Dubai Hills Mall.

Комплекс спроектований з урахуванням принципу сталого розвитку та розташовується між даунтауном та районом Дубай Марина. Площа ТРЦ становитиме близько 185 000 кв. м.

Пул орендарів у дворівневому моллі складається з гіпермаркету мережі Geant, закладів громадського харчування, торгової мультибрендової галереї, операторів розваг, серед яких кінотеатр Roxy Cinemas, сімейний парк розваг з американськими гірками Storm Coaster.

У ТРЦ вигідне та зручне розташування, тому що до нього легко дістатися з центру міста та найближчих населених пунктів. Крім цього, навколо Hills Mall є парк з баскетбольним та волейбольним майданчиками, велосипедними доріжками, скейт-парк та гольф-клуб. Молл ідеально підходить для проведення сімейного дозвілля та активного шопінгу. Паркінг розрахований на 7000 автомобілів.

Emaar Properties повідомила про збільшення прибутку компанії у 2021 році на 80%. Їхні доходи зросли до 1,36 млрд доларів, а чистий прибуток до 500 млн доларів. Середній рівень заповнюваності проектів компанії складає 87%.

Читайте також: У навчальному районі Сінгапуру відкрився ТРЦ GR.iD для молоді.