Біля великих ТЦ Львівської області можна буде здати кров у мобільному центрі

У Львівській області біля великих торгових центрів будуть забирати біоматеріал у донорів за допомогою мобільного Центру крові.

Про кожен з виїздів до ТЦ повідомлятимуть окремо, зазначив директор Львівського обласного центру служби крові Ярослав Дяків.

Медичний автобус, у якому здійснюватимуть забір донорської крові, області подарувала шведська благодійна організація за сприяння фонду "З янголом на плечі". Зараз комплекс проходить необхідну реєстрацію.

Такий автомобіль шукали давно і він є повноцінним пунктом забору крові. У ньому є 4 крісла, де можна одноразово забирати кров, є невеликий кабінет для лаборанта і терапевта. Також автомобіль обладнаний сучасним обладнанням: ваги-помішувачі, запаювачі та сканери, — каже директор Львівського обласного центру служби крові.

Дяків розповів, що в автомобілі працюватимуть 6-7 фахівців, а з наступного року для комплексу планують сформувати окрему виїзну бригаду.

Робота мобільного центру буде особливо актуальною після закінчення війни, коли буде продовжено реформу служби крові. За планами, в області закриють всі пункти забору крові і займатися цим зможуть тільки центри служби крові.

Проєкт на підтримку “Госпітальєрів”

Раніше ми розповідали, що український ювелірний бренд Broq запустив проєкт "Я бачу, я чую, я відчуваю" на підтримку тактичних медиків.

В рамках проєкту, з алюмінію, зібраного зі знищеного російського танку, було виготовлено 150 унікальних айтемів.

Читайте також: Індекс самопочуття ритейлу (RWBI) у березні 2023-го продовжив зростати

Весь прибуток з продажу колекції передадуть на придбання медичних пікапів організації “Госпітальєри”.

Прикраси є універсальними, їх можна носити як у вигляді підвіски на шию, або у вигляді сережок. Як вони виглядають та скільки коштує одна штука, дивіться в нашому матеріалі.

Суспільне