Budhouse Group та Linden Luxury Residences у списку номінантів премії CEEQA 2023

Українська девелоперська компанія Budhouse Group потрапила у список номінантів європейської премії CEEQA з одним зі своїх проектів Linden Luxury Residences.

Як повідомляють у Budhouse Group, переможці в кожній номінації будуть оголошені та нагороджені 14 червня 2023 року.

Церемонія пройде у Wyscigi, у Варшаві на гала-концерті CEEQA Gala 2023 після фінального раунду суддівства, який завершиться напередодні.

Доречі, це не перша міжнародна номінація для Budhouse Group. Торговельно-розважальні центри компанії постійно беруть участь у різноманітних преміях та отримують нагороди.

Наприклад, минулої осені ТРЦ Nikolsky посів 3 місце у номінації "Grand Opening" на міжнародній премії SOLAL Marketing Awards. В цій премії фіналістами також були ТРЦ Fabrika (Херсон) та ТРЦ Forum Lviv (Львів).

*Довідка. Linden Luxury Residences - це елітний житловий комплекс у центрі Києва. Будинок має 14 поверхів, 140 квартир і 1600 кв. м. комерційних площ, а загальна площа резиденції становить понад 20 тис. кв.

Про CEEQA

CEEQA розшифровується як Central & Eastern European Real Estate Quality Awards. Премія широко визнана найавторитетнішою щорічною галузевою нагородою, яка видається за досягнення в сфері інвестицій та розвитку комерційної нерухомості.

CEEQA присуджується кращим будинкам, компаніям та галузевим фахівцям року.

Нагорода видається безкоштовно, за рішенням компетентного журі, до складу якого входять найвищі представники провідних компаній галузі.

Платформа CEEQA має на меті заохочувати інтелектуальне лідерство та визнання переваг у бізнесі у 18 країнах так званої Нової Європи. Також премія спрямована на демонстрацію досягнень ринку комерційної нерухомості цього регіону на міжнародній інвестиційній арені.

CEEQA організована спільно із світовою консалтинговою фірмою PwC.

Читайте також: Індекс самопочуття ритейлу (RWBI) у квітні 2023 року продовжив зростати

За останнє десятиліття CEEQA була лідером у вивченні ринку та думок щодо ключових питань та тенденцій, що впливають на нього. Для цього платформа використовувала власну програму Insight Summits.

Завдяки дослідженням та консультаціям щодо перспективних тем та тенденцій, таких як макроекономічні та фінансові питання, потоки капіталу та екологічне будівництво, саміти CEEQA Insight Summit мають велику кількість прихильників серед професіоналів галузі високого рівня.

Budhouse Group