Цікаве за тиждень (23 квітня). New Yorker знову у Nikolsky, відкриття ТЦ “Одіс” та інше

Українська Рада Торгових Центрів зібрала найцікавіші новини у галузі торгової нерухомості за тиждень, з 17 по 23 квітня.

Орендний дохід ТРЦ в Києві впав майже вдвічі

Про це свідчать дані дослідження Colliers Ukraine показників минулого року. Зазначається, що професійних торгових центрах Києва орендодавці були вимушені вдвічі знизити орендні ставки.

У довоєнному 2021 році квадратний метр у кращих обʼєктах коштував в середньому 60 доларів на місяць.

Про оплату орендарі та орендодавці домовлялись індивідуально з квітня 2022 року. Знижки здебільшого надавались на базову ставку або її повністю скасовували зі збереженням інших платежів.

Детальніше про причини таких поступок, читайте в матеріалі.

ТЦ продовжують домінувати серед торгових площ Європи

Дослідження спеціалізованої фірми RegioData свідчить, що торгові центри продовжують домінувати у торгових площах Європи і залишаються улюбленими місцями для шопінгу серед європейців.

Така тенденція має зберегтися щонайменше у середньостроковій перспективі.

Аналітики вважають, що що чим холодніша погода, тим вища забезпеченість торгових центрів в регіоні. Також цей показник залежить від клімату, міського ландшафту, законодавства та купівельної спроможності.

Детальніше про те, які країни лідирують за показником забезпеченості торговими центрами, а які відстають, читайте в нашому матеріалі.

У Ізмаїлі відкрився перший професійний ТЦ “Одіс”

Торговий центр відкрився в історичному центрі міста, загальна площа “Одіс” становить 2 500 кв. м, він має два рівні.

Директорка компанії UTG, яка займається наповненням простору на правах ексклюзивного брокера, Євгенія Локтіонова розповідає, що однією з головних рис “Одісу” є його розташування.

Серед якірних орендарів нового торгового центру - супермаркет “Таврія” площею понад 600 кв. м, дитячий магазин “Чудо острів” площею 530 кв. м та інші.

У ТРЦ Nikolsky відновив роботу New Yorker

У харківському ТРЦ Nikolsky відновив роботу магазин німецького бренду New Yorker.

Точка запрацювала на другому поверсі торгового центру 20 квітня і одразу привабила до себе увагу.

Як розповіли УРТЦ у прес-службі Nikolsky, люди чекали відкриття від самого ранку і в перший день роботи магазин зібрав рекордну кількість відвідувачів. За словами директора New Yorker, більше людей було лише у день відкриття ТРЦ.

Працюватиме магазин з 10 ранку до 20 вечора.

Гіпермаркет “Ашан” знову відкрився у Riviera Shopping City

У одеському ТРЦ Riviera Shopping City в п’ятницю, 21 квітня запрацював гіпермаркет “Ашан”.

Читайте також: Нестандартні орендарі – не панацея: як українські ТРЦ намагаються знизити вакантність

Торговий центр був атакований російською ракетою 9 травня 2022 року. Поступове відновлення роботи почалось з листопаду 2022 року.

“Ашан” працює щодня, з 09:00 до 21:00. Процес відновлення магазину мережа почала у березні цього року і зазначила, що концепція точки зазнає певних змін. Відомо, що відкриття буде відбуватися поступово, у дві черги.