У одеському Riviera Shopping City урочисто відкрили оновлений “Ашан” (фото)

Мережа гіпермаркетів "Ашан" відновила роботу у одеському ТРЦ Riviera Shopping City. Урочисте перевідкриття відбулось 21 квітня 2023-го, майже через рік після влучання російської ракети.

У 2013-му на честь запуску цього магазину нам подарували метрову фігурку Ейфелевої вежі - як символ Франції - країни, де було засновано Auchan. Але так сталося, що ця фігурка - одна із небагатьох речей, які вціліли після ракетного удару, - розповідають у компанії.

Тепер фігурка прикрашає оновлений торговий зал. На відкритті була також присутня СЕО французького ритейлера в Україні Марта Труш.

У “Ашан” зазначають, що наразі відбудувати та відкрити встигли лише першу частину гіпермаркету. Загалом відновлення відбуватиметься у дві черги.

“Ашан” працює щодня, з 09:00 до 21:00. Процес відновлення магазину мережа почала у березні цього року і зазначила, що концепція точки зазнає певних змін, а саме - більше уваги буде приділено місцевим виробникам.

Відкриття New Yorker у Харкові

Раніше ми розповідали, що у харківському ТРЦ Nikolsky відновив роботу магазин німецького бренду New Yorker.

Читайте також: Нестандартні орендарі – не панацея: як українські ТРЦ намагаються знизити вакантність

На це відкриття відвідувачі та працівники торгового центру чекали понад рік і подія очікувано спричинила неабиякий ажіотаж.

За словами директора магазину, така кількість відвідувачів і черги були востаннє лише в день першого відкриття. Як виглядали черги у оновлений New Yorker та як працюватиме точка, дивіться в нашому матеріалі.

Ашан