Цікаве за тиждень (26 лютого). Нові ТРЦ, “інвестняня” для Епіцентру та інше

Українська Рада торгових центрів зібрала головні новини про події торгової нерухомості в Україні та світі за тиждень, з 20 по 26 лютого.

Завершено реконструкцію ТЦ Piramida у Києві

Компанія Dragon Capital Property Management офіційно повідомила про завершення реконструкції ТРЦ Piramida у Києві, яка тривала майже два роки.

Було оновлено фасад торгового центру і паркінгу з боку проспекту Бажана, а загальна площа об’єкту збільшилась з 16 800 кв. м до 20 600 кв. м.

На новому фасаді ТЦ встановлено велетенський LED-екран площею 350 кв.м. і вагою 7 тон, а також нові енергозберігаючі вивіски та місця для реклами.

Новий ТЦ в Ізмаїлі

У місті Ізмаїл Одеської області вже цієї весни планують відкрити перший професійний торговий центр “ОДІС”. Нещодавно він отримав сертифікат відповідності закінчення будівництва і в ньому почалися ремонтні роботи.

ТЦ розташовується у історичному центрі Ізмаїла, на проспекті Незалежності, його площа становить 2,5 тис. м кв.

Всередині “ОДІС” буде продовольчий супермаркет “Таврія-В” площею понад 600 м кв., аптека “Доброго дня”, магазини “Аурум”, “Табакерка”, МOYO та інші.

Підписання меморандуму про “інвестнянь”

Офіс із залучення та підтримки інвестицій при Кабміні (UkraineInvest) підписав меморандуми з підготовки заявок щодо інвестпроектів із “Епіцентр К” та Kingspan.

В рамках закону про “інвестнянь” Епіцентр отримає 150 млн доларів, а Kingspan 220 млн доларів.

На що компанії збираються витратити ці гроші, читайте в нашому матеріалі.

“Ашан” потрапив до списку міжнародних спонсорів війни

Туди французьку компанію внесло Національне агентство з питань запобігання корупції за те, що рітейлер відмовився припиняти роботу в рф і досі працює в країні-агресорці.

Також у НАЗК нагадали про факти, які стали відомі завдяки журналістському розслідуванню.

У матеріалі The Insider, Le Monde і Bellingcat зазначається, що російський “Ашан” не лише постачав “гуманітарну допомогу” російським військовим на окупованих територіях, а й допомагав мобілізовувати власних співробітників.

Новий ТРЦ в Бучі

Епіцентр анонсував будівництво у Бучі нового сучасного ТРЦ, як символа відродження міста. Його збудують на місці зруйнованого окупантами торгового об’єкту.

Об’єкт матиме два поверхи із торговою площею понад 60 тис. кв. м, а загальна площа становитиме близько 100 тис. кв. м, що в понад 5 разів більше за знищений ТЦ.

Новий торгово-розважальний центр буде сучасним, схожим на європейській і побудованим за новою концепцією.

Читайте також: Масштабування бізнесу і рекордний оборот: Владислав Чечоткін про успіхи Rozetka у 2022-му