Цитрус у Львові: в чому унікальність трьох магазинів мережі

У Львові працюють три магазини мережі Цитрус, кожен з яких відрізняється певною особливістю. У компанії розповіли, в чому унікальність кожної торгової точки.

У Цитрус наголошують, що плануючи відкриття у Львові, першочергово хотіли передати особливу атмосферу та дати клієнтам новий досвід покупок. А також показати поєднання українських традицій та автентичності з високотехнологічними гаджетами і сучасним сервісом.

Цитрус у ТРЦ "Forum"

Цей магазин є найновішим, його відкрили на початку 2023 року. Його площа становить 350 кв. м, точка має оригінальну стилістику, яка об’єднує українські традиції та мрії про Україну майбутнього.

Ці ідеї втілені у інтер’єрі завдяки поєднанню дерева, металу, скляних конструкцій та ліпнини на стінах з орнаментами на LED-екранах; декором з колосків пшениці разом з українською символікою та блакитного неба з білими хмаринками на стелі.

Відкриття також пройшло у стилі українських народних традицій, присвячених зустрічі весни. Відвідувачів пригощали українськими смаколиками дівчата в традиційних костюмах.

Цитрус в центрі

Цей магазин став першою точкою мережі у Львові, в історичній будівлі з насиченою історією, у якій на початку 20 століття була кондитерська Яна Гефлінгера, а згодом – магазин садових меблів та порцеляни Артура Бартоша.

Компанія захотіла зберегти частину автентичного внутрішнього декору і залишила старовинну цегляну кладку відкритою у деяких місцях. Також важливою частиною декору став орнамент української вишивки на стіні розміром майже 6 метрів.

Відкриття було ще 13 травня 2021 року.

Цитрус у ТРЦ Victoria Gardens

Точка має 200 кв. м відкритого простору, головним елементом декору є величезний орнамент на стіні біля каси.

Візерунки такого типу використовувались українцями здавна для прикрашання одягу, посуду чи предметів побуту.

Продовжуючи тему традицій, у декорі також використовували мішковину, дерево, природні кольори та джутову мотузку, які наші предки використовували для прикрашання домівок.

Точка рітейлера почала роботу 15 травня 2021 року, з цього дня з вулиці Коперника цілий місяць ходив спеціальний рейсовий автобус, який безкоштовно возив всіх, у кого був встановлений мобільний застосунок "Цитруса".

Читайте також: Мережа “Чудо маркет” відкриє точку в ТРЦ BAOBAB у ексклюзивному форматі