У польському Вроцлаві закриють один з найпопулярніших ТРЦ

У Вроцлаві закриють один з найпопулярніших торгових центрів міста - Arkady Wrocławskie. Не виключено, що ТРЦ знесуть.

У березні 2023 року правління об’єкту ухвалило рішення про закриття ТРЦ в центрі міста. Arkady Wrocławskie розташовується у дуже привабливій частині Нижньої Сілезії.

Він був відкритий у 2007 році та вміщає в себе 120 магазинів, багатоповерхову автостоянку та 10-зальний кінотеатр OH. Також комплекс доповнюється офісною частиною, площею близько 10 тис. кв. м.

Закрити такий відомий ТРЦ вирішили через несприятливу ситуацію на ринку, спричинену, зокрема, пандемією коронавірусу. “Закріпили” рішення - зростання цін на електроенергію та високий рівень інфляції.

Це не перші проблеми з комерційною нерухомістю у Вроцлаві. Схожа ситуація утвори лася і у комерційній частині Sky Tower або комплексу Renoma, який наразі на реконструкції.

Arkady Wrocławskie пропрацює ще один рік, його остаточне закриття планується у першому кварталі наступного року, тому вже ведуться переговори з орендарями, які мають у ТРЦ свої магазини та об’єкти обслуговування.

Торговий центр належить компанії Develia, вона планує його продати і зазначається, що потенційний покупець вже є. Проте деталі угоди невідомі і за неофіційною інформацією, після продажу ТРЦ знесуть і побудують на цьому місці офісну будівлю.

Новий ТРЦ в Польщі

Раніше ми розповідали, що в Польщі збудують ще один великий торговий центр, у Мишкові, що в Сілезькому воєводстві.

Зазначається, що Asset Myszków стане першим сучасним торговим центром в місті.

У ТРЦ буде великий рітейл-парк, супермаркет Lidl, ресторан швидкого харчування McDonald’s, автозаправна станція та величезна DIY-фабрика.

Відкриття заплановане вже на листопад 2023 року.

Джерело: urbanity.pl

Читайте також: Магазини Lidl запустили у продаж українські товари – що можна купити в Польщі