Ще один ТРЦ відкрився в умовах «червоної» зони

Незважаючи на карантинні обмеження, 26 листопада відбулося офіційне відкриття другої черги торгово-розважального центру «Острів» у самому центрі Одеси.

ТРЦ розташований в історичній частині міста на вул. Новощепний ряд, 2 в безпосередній близькості від залізничного вокзалу, автовокзалу, ринку «Привоз», Старосінної площі та зоопарку.

Якорями нового ТРЦ стануть супермаркет «Сільпо», турецький fashion-рітейлер LC Waikiki, магазин Sportmaster та дитячий розважальний центр.

Загальна площа «Острова» – 70 100 кв. м, орендна – 37 800 кв. м. Загальна площа другої черги становить 30 700 кв. м, орендна – 16 043 кв. м

Концепція ТРЦ – чітка сегментація, що передбачає розміщення кожному поверсі певної групи товарів.

Компактність, сучасні архітектурні та дизайнерські рішення, а також концентрація відомих брендів зроблять об’єкт місцем тяжіння не лише для мешканців міста, співробітників найближчих офісних будівель, а й для гостей Одеси, які неодмінно захочуть зробити покупку у приємній атмосфері за короткий час.

Урочисте відкриття з масштабною розважальною програмою для відвідувачів відклали до найкращих часів – після стабілізації пандемічної ситуації та зняття карантинних обмежень.

Як розповіла директор ТРЦ «Острів» Оксана Крашунська, для Одеси це особливий об’єкт. По-перше, він дуже незвичайний з погляду архітектурних рішень та дизайну всередині. По-друге, все у проекті — від розробки архітектурної концепції, дизайну, внутрішньої інфраструктури до будівництва, ремонту та оздоблення — зроблено руками місцевих мешканців. На її переконання, такий підхід think local ще більше залучатиме одеситів та гостей міста до ТРЦ «Острів».

«Ми не запрошували ні французьких дизайнерів, ні італійських озеленення. Тому що ми пишаємось нашим містом. Ми пишаємось нашими талановитими одеситами. Саме «Островом» ми наголошуємо, що все зроблено руками мешканців нашого міста», – зазначила Крашунська.

Міжнародна консалтингова компанія Cushman & Wakefield – ексклюзивний агент з набору орендарів ТРЦ «Острів» – повідомила про підписання договорів оренди з «Сільпо», LC Waikiki, FLY KIDS, «Чудо Острів», Librarium, Sportmaster, SPORTCITY, New Balance, Соlin’s, Rozetka , Intimissimi та Calzedonia, «Золотий Вік», «Аптека Гаєвського».

Підписано договори оренди на 90% орендних площ, проте ще не всі орендарі відкрили свої магазини одночасно з офіційним відкриттям проекту. На це вплинули карантинні обмеження – більшість орендарів розглядають можливість відкриття до кінця 2021 року.

Джерело