EcoFlow відкриє до 7 нових магазинів в Україні та світі протягом двох років

Міжнародна компанія-виробник у галузі портативних накопичувачів електроенергії EcoFlow планує відкрити ще 5-7 магазинів протягом двох років.

Про це розповів бренд-менеджер EcoFlow в Україні Сергій Силін під час відкриття першого у світі офлайн магазину компанії в Києві.

Нові об'єкти будуть відкриватися по всій Україні насамперед у містах-мільйонниках, у великих містах. Там будуть сервісні центри, бо ми хочемо бути ближчими до споживача, – зазначив Сергій Силін.

За словами директора DroneUA, партнера EcoFlow в Україні, Валерія Яковенка, торгові точки є не лише шоурумами, а і пунктами сервісного обслуговування. Наразі найбільший сервісний центр компанії із 60 фахівцями працює у Києві.

Після цього Київ почали називати "столицею енергонезалежності світу".

Розмір інвестицій у відкриття магазину партнери не розкривають. Відомо лише, що це зроблено на кошти DroneUA.

Якими будуть магазини EcoFlow?

Силін розповідає, що майбутні магазини спеціалізуватимуться не лише на портативних зарядних станціях, а розвиватимуть цілу енергонезалежну систему. Планується представити холодильники, газонокосарки, портативні кондиціонери.

Читайте також: У рівненському ТРЦ “Злата Плаза” відкрилось 4 нових магазини та кав’ярня без бариста

До кінця 2023 року в Україні має з’явитися ще близько 4-5 нових продуктів.

Представники компанії також розповіли, що планується відкриття кількох магазинів у Східній Європі, зокрема у Польщі та Чехії. Детальніше про те, як виглядає і працює перша торгова точка в українській столиці, читайте в нашому матеріалі.

"Інтерфакс-Україна"