Eldorado.ua відновив роботу магазину в ТРЦ Retroville 

Омніканальний ритейлер техніки та електроніки Eldorado.ua відновив роботу магазину в київському ТРЦ Retroville. Магазин знаходиться в тому крилі ТРЦ, що було вщент зруйновано внаслідок влучання ракети у березні 2022 року, повідомляє RAU.

Магазин Eldorado.ua загальною площею більше 1000 кв. м відкрився першим у цьому крилі.

«Повернення до роботи нашого магазину в ТРЦ Retroville ми готували давно та з особливою відповідальністю. Це стало для нас своєрідним символом майбутньої відбудови. Ми першим серед великих орендарів повертаємося у відбудоване крило цього ТРЦ як надійний партнер, як відповідальний роботодавець. І, головне, для наших покупців відновлюється ще один центр турботи про потреби їхніх сімей у комфортному побуті», — говорить директор департаменту роздрібної торгівлі Eldorado.ua Михайло Козлов.

Магазин Eldorado.ua в ТРЦ Retroville виконано у форматі MaxPRO. Організація торговельного простору передбачає баланс сервісних зон, асортименту та кількості представлених бренд-зон. Обладнана дитяча зона. Рішення щодо освітлення стали більш енергоощадними, більше використана LED-підсвітка.

Також магазин є енергонезалежним, автоматично перепідключається до загального генератора ТРЦ. Працюватиме за графіком торговельного центру, під час повітряної тривоги робота буде призупинена.

Довідка. Eldorado.ua — зручний омніканальний постачальник техніки та електроніки. Мережа налічує 95 магазинів, має інтернет-магазин та мобільний застосунок із різними варіантами доставки. Забезпечує роботою понад 3,2 тис. працівників. 

Компанія працює з 1999 року. За цей час близько 3 млн українців стали постійними покупцями техніки та електроніки в eldorado.ua, задовольняючи потреби своїх сімей.

Від лютого 2022 компанія надала техніки та електроніки для ЗСУ та ТрО на загальну суму 10 млн грн.

Читайте також: Ювелірний бренд LOVE YOU представив свої товари на маркетплейсі Made with bravery