“Епіцентр” хоче купити три земельні ділянки під своїми об’єктами в Києві

Група компаній “Епіцентр” хоче придбати три земельні ділянки в Києві сумарною вартістю понад 160 млн грн. На них вже розташовані об’єкти мережі.

Згідно з порядком денним засідання Київміськради, ці ділянки продаються “Епіцентру” для будівництва та обслуговування торгових будівель.

Перша ділянка розташована у Святошинському районі столиці, її площа становить 0,77 га. За експертною грошовою оцінкою, вартість цієї землі становить 31,8 млн грн. Наразі там розташовані торговий комплекс та офісний центр, які належать компанії.

Друга ділянка має площу 1,69 га. і розташовується у Дніпровському районі столиці. За інформацією у проєкті рішення, її ринкова вартість становить 58,8 млн грн. Стоїть там торговий комплекс із паркінгом площею 53,8 тис. кв. м у власності ТОВ “Епіцентр К”.

Третя ділянка найбільша – 3,16 га у Деснянському районі, її оцінили у 94,5 млн грн. Наразі там працює логістичний центр видачі замовлень, що також належить компанії.

Найбільший ТЦ “Епіцентру”

У березні 2023 року компанія відкрила другу чергу свого найбільшого торгового центру у Києві після оновлення.

ТЦ працюватиме у новій концепції, там є Центр енергоефективних рішень, Bakery лабораторія та нова для мережі сервісна зона “Мультисервіс” з пральнею та хімчисткою.

“Мультисервіс” є новим для компанії продуктом, який планується впроваджувати і у решті торгових центрів.

Крім цього, в оновленому “Епіцентрі” відкрився ще один Food Market, що розташується на вході D, а поруч буде ресторан Benicasim. Там можна буде скуштувати бургери та піцу. Фотографії оновленого об’єкту можна побачити у нашому матеріалі.

Але оновлення ще не завершене, тепер воно чекає третю чергу ТЦ, а саме – другий поверх торговельного центру.

Джерело: “Інтерфакс-Україна”

Читайте також: “Епіцентр” приватизував велике державне підприємство