Епіцентр заявив про відновлення всіх зруйнованих ТЦ

У перші місяці повномасштабної війни в Україні російськими окупантами було знищено три торгові центри Епіцентр — у Чернігові, Маріуполі та Бучі — загальною площею 59 157 кв. м. Ще два ТЦ — у Києві та Харкові — зазнали пошкоджень.

Проте компанія продовжує працювати там, де це безпечно для співробітників та здійснює торговельну діяльність, забезпечує необхідними товарами українців та активно допомагає ЗСУ, територіальній обороні, волонтерам.

«Мережа торгових центрів Епіцентр обрала собі курс економічного фронту країни. Ми обов’язково відбудуємо усі зруйновані торгові центри. А як символ національного відродження та пам’яті про захисників висадимо алею червоної калини у Бучі», — заявили в компанії.

В Епіцентрі також зазначили, що хоча торговий центр у Бучі зруйнований, компанія знайшла можливість забезпечення місцевих жителів необхідними товарами. Епіцентр запустив мобільні центри видачі замовлень, що дозволить покупцям робити покупки на сайті epicentrk.ua та отримувати їх у своєму місті.

З моменту запуску мобільні ЦВЗ виїжджали в Бучу та Ірпінь понад тридцять разів. Найближчим часом у цих містах заплановано відкрити стаціонарні центри видачі.

«Сьогодні ми, як ніколи раніше, маємо продовжувати роботу на економічному фронті, підтримувати країну та допомагати нашим військовим, які щодня захищають нас на передовій. Ми обов’язково відбудуємо всі зруйновані торгові центри мережі Епіцентр, адже забезпечуємо людей украй необхідними товарами та послугами. Віримо та працюємо для перемоги», — заявила співзасновниця ТОВ «Епіцентр К» Галина Герега.

В даний час торгові центри Епіцентр та Нова Лінія працюють там, де можливо здійснювати торговельну діяльність і де немає прямої загрози покупцям та працівникам. Оновлення роботи магазинів компанія публікує щодня на сайті.

Читайте також: У квітні до «Сільпо» повернулися 140 000 постійних клієнтів