Fendi відкрив перший чоловічий флагман у Сінгапурі

Італійський модний дім Fendi представив новий бутік для чоловіків у Сінгапурі та провів масштабну вечірку із відкриття для місцевих зірок. На заході також було запущено чоловічу колекцію Весна/Літо 2023 року.

Бутік розташовується у торговому центрі Takashimaya у Нґі-Енн-Сіт і є першим магазином бренду у Південно-Східній Азії, повністю присвяченим чоловікам.

Дизайн відображає зв’язок між традицією та завтрашнім днем. Сучасний відкритий простір площею 123 кв. м справляє вражаюче перше враження завдяки фасаду, який оживляє гладкий сріблястий метал за допомогою напівпрозорої інтерактивної світлодіодної штори. На цій “шторі” демонструють відео та фото останній кампаній Fendi.

Всередині бутік оформлений мармуром, також присутня срібляста та металава обробка деталей, дзеркальні столики.

У магазині є спеціальна VIP-кімната, яка приймає лише особливих гостей.

Флагман Fendi у Японії

У лютому 2023 року Fendi оголосив про відкриття свого найбільшого флагмана в Японії.

Відкриття відбулося через тиждень після запуску першого флагманського магазину бренду в Південній Кореї. Бутік розташований у районі Омотесандо, одному з найпрестижніших торгових місць Токіо.

Читайте також: Перші Zara, Bershka і Stradivarius під новими назвами відкриються в рф у квітні

Його розробляла внутрішня команда архітекторів, дотримуючись останніх світових концепцій і використовуючи елементи дизайну зі штаб-квартири бренду в Palazzo Della Civilta Italiana.

Окрім одягу, у флагмані представлені товари з лінійок Fendi Home Decor та Fendi Kids’ Collection.

Augustman